Za vse informacije vam je na voljo brezplačna številka: 080 62 20

 
RECEPCIJA
Tadeja Atelšek 03 777 0 350 velenje@habit.si Recepcija – poslovni asistent
info@habit.si
UPRAVNIŠKE STORITVE
Damjan Berložnik 03 777 0 352 damjan.berloznik@habit.si Skrbnik stavb
Rok Kolenc 03 777 0 353 rok.kolenc@habit.si Skrbnik stavb
Jernej Lekš 03 777 0 355 jernej.leks@habit.si Skrbnik stavb
Ewa Cymer 03 777 0 366 ewa.cymer@habit.si Skrbnik stavb
Martin Pusovnik 03 777 0 367 martin.pusovnik@habit.si Skrbnik stavb
Jožica Borovnik 03 777 0 371 jozica.borovnik@habit.si

Samostojni skrbnik stavb

Mateja Jelen 03 777 0 372 mateja.jelen@habit.si Skrbnik stavb
VODJA UPRAVNIŠKIH STORITEV
Borut Zager 03 777 0 369 borut.zager@habit.si Vodja upravniških storitev
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE
Štefanija Laznik Sirše 03 777 0 368 stefka.sirse@habit.si Vodja računovodstva in financ
Bojana Oven 03 777 0 363 bojana.oven@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Maja Miklavžina 03 777 0 361 maja.miklavzina@habit.si Finančni referent
Petra Mermal 03 777 0 358 petra.mermal@habit.si Finančni referent
IZTERJAVA
Špela Lekš 03 777 0 364 spela.leks@habit.si Strokovni sodelavec za izterjavo
MARKETING
Urška Kurnik 03 777 0 383 ursa.kurnik@habit.si
NEPREMIČNINSKE STORITVE
Dejan Goršek 041 665 223 dejan.gorsek@habit.si Nepremičninski posrednik
Saša Knez 031 620 315 sasa.knez@habit.si Cenilec nepremičnin
RECEPCIJA   
Špela Pinter 03 777 0 800celje@habit.siPoslovni asistent
    
UPRAVNIŠKE STORITVE   
Jernej Rak03 777 0803jernej.rak@habit.siSkrbnik stavb
Matej Topolak03 77 70 804matej.topolak@habit.siSkrbnik stavb
Urban Koštomaj03 777 0 805urban.kostomaj@habit.siSkrbnik stavb
Aleksander Novak03 777 0 806aleksander.novak@habit.siSkrbnik stavb
Nejc Klančnik03 777 0 806nejc.klancnik@habit.siSkrbnik stavb
Goran Slatinek03 777 0 807goran.slatinek@habit.si

Samostojni skrbnik stavb

Simona Bač03 777 0 808simona.bac@habit.siSkrbnik stavb
Matevž Cene03 777 0 809matevz.cene@habit.siStrokovni sodelavec za nepremičninske storitve
    
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE   
Janja Remic03 777 0 816janja.remic@habit.siStrokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Katja Antonič03 777 0 817katja.antonic@habit.siFinančni referent
Tanja Oven03 777 0 818tanja.oven@habit.siStrokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Valerija Jeseničnik 03 777 0 815valerija.jesenicnik@habit.siFinančni referent
    
KADROVSKA SLUŽBA/IZTERJAVA   
Klara Anžel03 777 0 814klara.anzel@habit.siStrokovni sodelavec za kadre
    
DIREKTOR PE   
Gregor Kolenc03 777 0 800gregor.kolenc@habit.siDirektor PE
    
NEPREMIČNINSKE STORITVE   
Saša Knez
031 620 315sasa.knez@habit.siNepremičninski posrednik
RECEPCIJA   
Irena Vrbančič05 777 0 350koper@habit.siRecepcija – poslovni asistent
    
UPRAVNIŠKE STORITVE   
Tomaž Dujc05 777 0 352tomaz.dujc@habit.siSkrbnik stavb
Nina Tepeš05 777 0 354nina.tepes@habit.siSkrbnik stavb
Liljana Volaš05 777 0 355lili.volas@habit.si

Samostojni skrbnik stavb 

Filip Firbas05 777 0 351filip.firbas@habit.siSkrbnik stavb
Peter Kolbe05 777 0 353peter.kolbe@habit.siSkrbnik stavb
Alma Sekić05 777 0 356alma.sekic@habit.siSkrbnik stavb
    
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE   
Nataša Jerman05 777 0 357natasa.jerman@habit.siStrokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Vanja Viler05 777 0 358vanja.viler@habit.siFinančni referent
Irena Lazar05 777 0 359irena.lazar@habit.siFinančni referent
    
PRAVNA SLUŽBA   
Darja Šale05 777 0 361darja.sale@habit.siStrokovni sodelavec za pravne zadeve
    
DIREKTOR PE   
Jasna Cupin05 777 0 350jasna.cupin@habit.siDirektor PE
    
NEPREMIČNINSKE STORITVE   
Boris Sardot041 345 687boris.sardot@habit.siNepremičninski posrednik