Za vse informacije vam je na voljo brezplačna številka: 080 62 20

 

RECEPCIJA   
Tadeja Atelšek03 777 0 350velenje@habit.siRecepcija – poslovni asistent
  info@habit.si 
UPRAVNIŠKE STORITVE   
Damjan Berložnik03 777 0 352damjan.berloznik@habit.siSkrbnik stavb
Rok Kolenc03 777 0 353rok.kolenc@habit.siSkrbnik stavb
Jernej Lekš03 777 0 355jernej.leks@habit.siSkrbnik stavb
Ewa Cymer03 777 0 366ewa.cymer@habit.siSkrbnik stavb
Martin Pusovnik03 777 0 367martin.pusovnik@habit.siSkrbnik stavb
Jožica Borovnik03 777 0 371jozica.borovnik@habit.si

Samostojni skrbnik stavb

Mateja Jelen03 777 0 372mateja.jelen@habit.siSkrbnik stavb
    
VODJA UPRAVNIŠKIH STORITEV   
Borut Zager03 777 0 369borut.zager@habit.siVodja upravniških storitev
    
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE   
Štefanija Laznik Sirše03 777 0 368stefka.sirse@habit.siVodja računovodstva in financ
Bojana Oven03 777 0 363bojana.oven@habit.siStrokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Maja Miklavžina03 777 0 361maja.miklavzina@habit.siFinančni referent
Petra Mermal03 777 0 358petra.mermal@habit.siFinančni referent
    
IZTERJAVA   
Špela Lekš03 777 0 364spela.leks@habit.siStrokovni sodelavec za izterjavo
    
MARKETING   
Urška Kurnik03 777 0 383ursa.kurnik@habit.si 
    
NEPREMIČNINSKE STORITVE   
Dejan Goršek041 665 223dejan.gorsek@habit.siNepremičninski posrednik
Saša Knez031 620 315sasa.knez@habit.siCenilec nepremičnin
RECEPCIJA
Špela Pinter 03 777 0 800 celje@habit.si Poslovni asistent
UPRAVNIŠKE STORITVE
Jernej Rak 03 777 0 803 jernej.rak@habit.si Skrbnik stavb
Lovro Žveglič 03 777 0 806 lovro.zveglic@habit.si Skrbnik stavb
Žiga Ramšak 03 777 0 804 ziga.ramsak@habit.si Skrbnik stavb
Urban Koštomaj 03 777 0 805 urban.kostomaj@habit.si Skrbnik stavb
Aleksander Novak 03 777 0 802 aleksander.novak@habit.si Skrbnik stavb
Simona Bač 03 777 0 808 simona.bac@habit.si Skrbnik stavb
Matevž Cene 03 777 0 809 matevz.cene@habit.si Strokovni sodelavec za nepremičninske storitve
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE
Andreja Ževart 03 777 0 816 andreja.zevart@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Katja Antonič 03 777 0 817 katja.antonic@habit.si Finančni referent
Tanja Oven 03 777 0 818 tanja.oven@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Valerija Jeseničnik 03 777 0 815 valerija.jesenicnik@habit.si Finančni referent
KADROVSKA SLUŽBA/IZTERJAVA
Klara Anžel 03 777 0 814 klara.anzel@habit.si Strokovni sodelavec za kadre
DIREKTOR PE
Gregor Kolenc 03 777 0 800 gregor.kolenc@habit.si Direktor PE
NEPREMIČNINSKE STORITVE
Saša Knez 031 620 315 sasa.knez@habit.si Nepremičninski posrednik
RECEPCIJA
Tadeja Kranjc 05 777 0 350 koper@habit.si Recepcija – poslovni asistent
UPRAVNIŠKE STORITVE
Tomaž Dujc 05 777 0 352 tomaz.dujc@habit.si Skrbnik stavb
Sandi Koprivec 05 777 0 354 sandi.koprivec@habit.si Skrbnik stavb
Liljana Volaš 05 777 0 355 lili.volas@habit.si

Samostojni skrbnik stavb 

Irena Vrbančič 05 777 0 351 irena.vrbancic@habit.si Skrbnik stavb
Peter Kolbe 05 777 0 353 peter.kolbe@habit.si Skrbnik stavb
Alma Sekić 05 777 0 356 alma.sekic@habit.si Skrbnik stavb
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE
Nataša Jerman 05 777 0 357 natasa.jerman@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Vanja Viler 05 777 0 358 vanja.viler@habit.si Finančni referent
Irena Lazar 05 777 0 359 irena.lazar@habit.si Finančni referent
PRAVNA SLUŽBA
Darja Šale 05 777 0 361 darja.sale@habit.si Strokovni sodelavec za pravne zadeve
DIREKTOR PE
Jasna Cupin 05 777 0 350 jasna.cupin@habit.si Direktor PE
NEPREMIČNINSKE STORITVE
Dejan Goršek 041 620 315 dejan.gorsek@habit.si Nepremičninski posrednik