Za vse informacije vam je na voljo brezplačna številka: 080 62 20

 

RECEPCIJA   
Tadeja Atelšek03 777 0 350velenje@habit.siRecepcija – poslovni asistent
  info@habit.si 
UPRAVNIŠKE STORITVE   
Damjan Berložnik03 777 0 352damjan.berloznik@habit.siSkrbnik stavb
Rok Kolenc03 777 0 353rok.kolenc@habit.siSkrbnik stavb
Jernej Lekš03 777 0 355jernej.leks@habit.siSkrbnik stavb
Ewa Cymer03 777 0 366ewa.cymer@habit.siSkrbnik stavb
Martin Pusovnik03 777 0 367martin.pusovnik@habit.siSkrbnik stavb
Jožica Borovnik03 777 0 371jozica.borovnik@habit.si

Samostojni skrbnik stavb

Mateja Jelen03 777 0 372mateja.jelen@habit.siSkrbnik stavb
    
VODJA UPRAVNIŠKIH STORITEV   
Borut Zager03 777 0 369borut.zager@habit.siVodja upravniških storitev
    
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE   
Štefanija Laznik Sirše03 777 0 368stefka.sirse@habit.siVodja računovodstva in financ
Bojana Oven03 777 0 363bojana.oven@habit.siStrokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Maja Miklavžina03 777 0 361maja.miklavzina@habit.siFinančni referent
Petra Mermal03 777 0 358petra.mermal@habit.siFinančni referent
    
IZTERJAVA   
Špela Lekš03 777 0 364spela.leks@habit.siStrokovni sodelavec za izterjavo
    
MARKETING   
Urška Kurnik03 777 0 383ursa.kurnik@habit.si 
    
NEPREMIČNINSKE STORITVE   
Dejan Goršek041 665 223dejan.gorsek@habit.siNepremičninski posrednik
Saša Knez031 620 315sasa.knez@habit.siCenilec nepremičnin

RECEPCIJA
Špela Pinter 03 777 0 800 celje@habit.si Poslovni asistent
UPRAVNIŠKE STORITVE
Jernej Rak 03 777 0803 jernej.rak@habit.si Skrbnik stavb
Viljem Ravnikar 03 77 70 804 viljem.ravnikar @habit.si Skrbnik stavb
Urban Koštomaj 03 777 0 805 urban.kostomaj@habit.si Skrbnik stavb
Aleksander Novak 03 777 0 802 aleksander.novak@habit.si Skrbnik stavb
Goran Slatinek 03 777 0 807 goran.slatinek@habit.si

Samostojni skrbnik stavb

Simona Bač 03 777 0 808 simona.bac@habit.si Skrbnik stavb
Matevž Cene 03 777 0 809 matevz.cene@habit.si Strokovni sodelavec za nepremičninske storitve
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE
Janja Remic 03 777 0 816 janja.remic@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Katja Antonič 03 777 0 817 katja.antonic@habit.si Finančni referent
Tanja Oven 03 777 0 818 tanja.oven@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Valerija Jeseničnik 03 777 0 815 valerija.jesenicnik@habit.si Finančni referent
KADROVSKA SLUŽBA/IZTERJAVA
Klara Anžel 03 777 0 814 klara.anzel@habit.si Strokovni sodelavec za kadre
DIREKTOR PE
Gregor Kolenc 03 777 0 800 gregor.kolenc@habit.si Direktor PE
NEPREMIČNINSKE STORITVE
Saša Knez 031 620 315 sasa.knez@habit.si Nepremičninski posrednik
RECEPCIJA   
Irena Vrbančič05 777 0 350koper@habit.siRecepcija – poslovni asistent
    
UPRAVNIŠKE STORITVE   
Tomaž Dujc05 777 0 352tomaz.dujc@habit.siSkrbnik stavb
Nina Tepeš05 777 0 354nina.tepes@habit.siSkrbnik stavb
Liljana Volaš05 777 0 355lili.volas@habit.si

Samostojni skrbnik stavb 

Filip Firbas05 777 0 351filip.firbas@habit.siSkrbnik stavb
Peter Kolbe05 777 0 353peter.kolbe@habit.siSkrbnik stavb
Alma Sekić05 777 0 356alma.sekic@habit.siSkrbnik stavb
    
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE   
Nataša Jerman05 777 0 357natasa.jerman@habit.siStrokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Vanja Viler05 777 0 358vanja.viler@habit.siFinančni referent
Irena Lazar05 777 0 359irena.lazar@habit.siFinančni referent
    
PRAVNA SLUŽBA   
Darja Šale05 777 0 361darja.sale@habit.siStrokovni sodelavec za pravne zadeve
    
DIREKTOR PE   
Jasna Cupin05 777 0 350jasna.cupin@habit.siDirektor PE
    
NEPREMIČNINSKE STORITVE   
Boris Sardot041 345 687boris.sardot@habit.siNepremičninski posrednik