Za vse informacije vam je na voljo brezplačna številka: 080 62 20

RECEPCIJA   
Tadeja Atelšek03 777 0 350velenje@habit.siRecepcija – poslovni asistent
  info@habit.si 
UPRAVNIŠKE STORITVE   
Damjan Berložnik03 777 0 352damjan.berloznik@habit.siSkrbnik stavb
Rok Kolenc03 777 0 353rok.kolenc@habit.siSkrbnik stavb
Jernej Lekš03 777 0 355jernej.leks@habit.siSkrbnik stavb
Ewa Cymer03 777 0 366ewa.cymer@habit.siSkrbnik stavb
Martin Pusovnik03 777 0 367martin.pusovnik@habit.siSkrbnik stavb
Jožica Borovnik03 777 0 371jozica.borovnik@habit.siSkrbnik stavb
Mateja Jelen03 777 0 372mateja.jelen@habit.siSkrbnik stavb
    
VODJA UPRAVNIŠKIH STORITEV   
Borut Zager03 777 0 369borut.zager@habit.siVodja upravniških storitev
    
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE   
Bojana Oven03 777 0 363bojana.oven@habit.siStrokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Maja Miklavžina03 777 0 361maja.miklavzina@habit.siFinančni referent
Petra Mermal03 777 0 358petra.mermal@habit.siFinančni referent
    
IZTERJAVA   
Špela Lekš03 777 0 364spela.leks@habit.siStrokovni sodelavec za izterjavo
    
MARKETING   
Urška Kurnik03 777 0 383ursa.kurnik@habit.siStrokovni sodelavec za marketing
    
NEPREMIČNINSKE STORITVE   
Dejan Goršek041 665 223dejan.gorsek@habit.siNepremičninski posrednik
Saša Knez031 620 315sasa.knez@habit.siCenilec nepremičnin
RECEPCIJA   
Simona Bač 03 777 0 800celje@habit.siRecepcija – poslovni asistent
    
UPRAVNIŠKE STORITVE   
Jernej Rak03 777 0803jernej.rak@habit.siSkrbnik stavb
Matej Topolak03 77 70 804matej.topolak@habit.siSkrbnik stavb
Urban Koštomaj03 777 0 805urban.kostomaj@habit.siSkrbnik stavb
Aleksander Novak03 777 0 806aleksander.novak@habit.siSkrbnik stavb
Nejc Klančnik03 777 0 806nejc.klancnik@habit.siSkrbnik stavb
Goran Slatinek03 777 0 807goran.slatinek@habit.siSkrbnik stavb
Sebastjan Guzelj03 777 0 808sebastjan.guzelj@habit.siSkrbnik stavb
Matevž Cene03 777 0 809matevz.cene@habit.siStrokovni sodelavec za nepremičninske storitve
    
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE   
Janja Remic03 777 0 816janja.remic@habit.siStrokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Katja Antonič03 777 0 817katja.antonic@habit.siFinančni referent
Tanja Oven03 777 0 818tanja.oven@habit.siStrokovni sodelavec za računovodstvo in finance
    
KADROVSKA SLUŽBA/IZTERJAVA   
Klara Anžel03 777 0 814klara.anzel@habit.siStrokovni sodelavec za kadre
    
DIREKTOR PE   
Gregor Kolenc03 777 0 800gregor.kolenc@habit.siDirektor PE
    
NEPREMIČNINSKE STORITVE   
Saša Knez
031 620 315

sasa.knez@habit.si

Nepremičninski posrednik
RECEPCIJA
Irena Vrbančič 05 777 0 350 koper@habit.si Recepcija – poslovni asistent
UPRAVNIŠKE STORITVE
Tomaž Dujc 05 777 0 352 tomaz.dujc@habit.si Skrbnik stavb
Nina Tepeš 05 777 0 354 nina.tepes@habit.si Skrbnik stavb
Liljana Volaš 05 777 0 355 lili.volas@habit.si Skrbnik stavb
Filip Firbas 05 777 0 351 filip.firbas@habit.si Skrbnik stavb
Peter Kolbe 05 777 0 353 peter.kolbe@habit.si Skrbnik stavb
Damjan Berložnik 05 777 0 356 damjan.berloznik@habit.si Skrbnik stavb
RAČUNOVODSTVO IN FINANCE
Nataša Jerman 05 777 0 357 natasa.jerman@habit.si Strokovni sodelavec za računovodstvo in finance
Vanja Viler 05 777 0 358 vanja.viler@habit.si Finančni referent
Irena Lazar 05 777 0 359 irena.lazar@habit.si Finančni referent
PRAVNA SLUŽBA
Darja Šale 05 777 0 361 darja.sale@habit.si Strokovni sodelavec za pravne zadeve
DIREKTOR PE
Jasna Cupin 05 777 0 350 jasna.cupin@habit.si Direktor PE
NEPREMIČNINSKE STORITVE
Boris Sardot 041 345 687 boris.sardot@habit.si Nepremičninski posrednik